הבגידה דירת המריבה

כספי שכירות מדירה בבעלות אישה מאזור אשדוד עמדו במרכזו של סכסוך מכוער בינה ובין בעלה. לאחר שפנתה לעורכת הדין טלי ורד שסייעה לה, הגישה תלונה על אלימות נגד בעלה והוציאה צו הרחקה כנגדו. כעת היא צפויה לתבוע את כתובתה המלאה.

דירה שירשה האישה מקרובת משפחתה, עומדת במרכז סכסוך בין בני זוג מאזור אשדוד, סכסוך שהתגלגל לפתחו של בית המשפט לענייני משפחה, והלך והדרדר גם למחוזות אחרים וגרועים אף יותר, במה שמוביל לפרידה שנראית בלתי נמנעת בין השניים. האישה טענה כי בן זוגה לוקח לעצמו את כספי השכירות מאותה דירה, ולמרות שהיא היורשת, הוא מטפל בנושא השכירות מול הדיירים ולוקח את הכסף לצרכיו האישיים. בצר לה פנתה לעורכת הדין טלי ורד – מומחית לדיני משפחה – בבקשה כי תסייע לה לקבל את כספה. עורכת הדין מיהרה להגיש בקשה דחופה לצו מניעה שימנע מהבעל מלקחת לידיו את כספי השכירות. בדיון שהתקיים לאחרונה בבית המשפט לענייני משפחה בראשון לציון, טען הבעל כי הוא מטפל בנושא השכירות, ואף השקיע מכספו בשיפוץ הדירה, ומשכך דמי השכירות מגיעים לו. אלא שהשופטת נעתרה לבקשתה של עו"ד ורד-קינן והורתה כי עד למתן החלטה אחרת, דמי השכירות יועברו לאישה.
כאילו לא די בכך, היחסים בין השניים החריפו לאחרונה, והפעם על רקע שונה לחלוטין. לפני כשלושה חודשים, גילתה האישה שבעלה בוגד בה. כשחזר הביתה באחד הערבים, עימתה אותו עם הממצאים. לטענתה בתגובה איים לתקוף אותה, בעקבות כך הגישה האישה תלונה במשטרה, שמיהרה לעצור את האיש. בנוסף הגישה עורכת הדין טלי ורד-קינן צו הרחקה לשבועיים של הגבר מהאישה ומביתם המשותף. הבקשה התקבלה והבעל אכן הורחק מביתם המשותף לתקופה המדוברת.
לאחר שהסתיים צו ההרחקה חזר הגבר הביתה כעת הם מוגדרים כפרודים, אולם ממשיכים לחיות יחד בבית משותף. בעקבות ההתפתחויות והרצון המשותף של בני הזוג להתגרש, בימים הקרובים תגיש האישה לבית הדין הרבני באשדוד תביעה לקבלת מלוא כתובתה, בתקווה להתחיל חיים חדשים בנפרד מבן זוגה לשעבר.

לכתבה המלאה באתר "מה נשמע" לחצו כאן