גישור

טלי ורד קינן עו"ד משפחה ומגשרת

"תחום עיסוקי הוא רגיש מטבעו והאנשים שמבקשים את עזרתי נמצאים לרוב במשבר קשה וזקוקים לטיפול משפטי מקצועי וגם לאוזן קשבת למצוקותיהם. לכן, אני קודם כל קשובה ללקוחותיי, מנסה להבין את מצבם ולהציע את הפתרון המשפטי הנכון ביותר עבורם. בנוסף, מטבעי, אני שואפת להגיע להסכמות וכך גם משתדלת לעשות בתיקים בהם אני מטפלת. תמיד אייעץ ללקוחותיי להגיע להסכמות, גם במחיר של ויתורים מסוימים וזאת במטרה לשמור על טובת הילדים. אני מקפידה על מתן שירות אישי ללקוחותיי וזמינה עבורם בכל עת"

גישור על ידי מגשרת מוסמכת

עו"ד טלי ורד קינן היא מגשרת מוסמכת אשר מתמחה בגישור משפחתי ובפתרון סכסוכים זוגיים או משפחתיים ובליווי תהליכי גירושין. גישור הוא כלי לפתרון סכסוכים אשר מבוסס על גישה אלטרנטיבית וחדשנית ליישוב סכסוכים מסוגים שונים באמצעות גורם ניטרלי אשר מתווך בין הצדדים, מסייע להם לראות את האינטרס המשותף ולמצוא פתרון טוב ונכון לסכסוך עמו הם מתמודדים.

לגישור באמצעות מגשרת מוסמכת יתרונות רבים. באמצעות הבחירה בתהליך גישור מקצועי ניתן להגיע להסכם כולל אשר יסדיר את המחלוקות ביניכם, להימנע מההוצאות הכספיות הגדולות אשר כרוכות בהליכי גירושין בבית המשפט ובתשלום לעורכי דין שונים, אך מעל הכל תבטיחו לעצמכם פתרון אשר ישמור על היקר לכם מכל – בני משפחתכם.

הליך גישור מאפשר לכם בחירה בין פתרונות פרקטיים אשר מוסכמים על שני הצדדים ולכן הוא הופך במהרה לאלטרנטיבה הנבחרת ביותר על ידי זוגות שבוחרים לסיים את חייהם המשותפים ומעוניינים להגן על ילידהם מפני תהליך קשה נפשית וכלכלית.

מגשרת מוסמכת עו"ד דין טלי ורד קינן

עו"ד טלי ורד קינן, מגשרת מוסמכת, מנהלת תהליכי גישור פשוטים או מורכבים בעלי נגיעה לתחום דיני משפחה. במסגרת עבודתה מנהלת עו"ד משפחה טלי ורד קינן תהליכי גישור לגירושין, גישור משפחתי, תהליכי גישור שמטרתם להגיע לשלום בית או לחילופין במטרה להשיג הסכם גירושין בהסכמה הדדית.

מהו גישור משפחתי ומתי משתמשים בו?

הגישור המשפחתי הוא הליך גישור אשר משמש לפתרון סכסוכים משפחתיים מסוגים שונים במהירות וביעילות במטרה לשמור על המשפחה מלוכדת וחזקה. בהליך גישור משפחתי נפגשים בני המשפחה אשר מצויים במחלוקת בחדר גישור יחד עם מגשר או מגשרת מוסמכים שתפקידם לעזור לבני המשפחה לנהל דיון בנוגע לגורמים למחלוקות ולהבין את מהות הסכסוך ביניהם בכדי לסייע להם להגיע לפתרונות. הגישור המשפחתי מאפשר פתרון מהיר ונעים אשר אינו מערב עורכי דין שונים בתהליך, מקצר את זמן הפעילות ומקטין את העיכובים בשל בירוקטרטיה ותיאום. הליך גישור זול באופן משמעותי מעלויות ההתנהלות בבתי משפט והוא מהווה את הדרך הטובה ביותר להגיע לפתרון המיטבי.

זקוקים לגישור משפחתי או זוגי? פנו עכשיו לעו"ד משפחה ומגשרת טלי ורד קינן . לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות, אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון: 03-7306162 או במייל: office@tvk-law.com ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

יתרונות הגישור

מהירות הליך גישור ממוצע נמשך שעות עד ימים ספורים, זאת בהשוואה להליך משפטי מסורבל ויקר אשר נמשך שנים.

יעילות גישור חוסך לכם בירוקרטיה וסרבול הכרוכים במציאת פתרון בבית המשפט. כך תיישבו את הסכסוך בינכם ללא עיכובים ובאופן רציף וסופי.

חסכון בעלויות הליך הגישור זול במאות אחוזים מהליך משפטי בבית המשפט והוא מהווה פתרון הדדי בעוד שבבתי המשפט כל צד ישלם על ייצוג משפטי.

פתרון כולל גישור מאפשר לכם לקבל מענה לכל ההיבטים השונים של הסכסוך – מנטליים, משפטיים, כלכליים ועוד ומאפשר גם חזרה לניהול יחסי משפחה תקינים ובריאים.

פתרון מיידי הליך הגישור הוא מיידי וזמין, זאת לעומת קביעת דיונים בבתי המשפט אשר נקבעים לחודשים ושנים קדימה.